Contact met Inventum, fabrikant van warmtepompen en boilers

Kaagschip 25
3991 CS Houten
Telefoon: 030 – 274 84 84
E-mail: helpdesk@inventum.com

Tijdens de bouwvak hebben wij aangepaste openingstijden en levermogelijkheden

Van maandag 9 augustus t/m vrijdag 20 augustus zijn wij bereikbaar tussen 08:30 tot 12:00 uur en 12:30 tot 16:00 uur.

Ons magazijn is alleen open op dinsdag 10 en 17 augustus 2021 voor leveringen aan onze klanten. Helaas niet voor leveranciers om goederen aan te leveren.

Consument?

Neem contact op met je installateur of vind een installateur bij jou in de buurt.

Inventum Huishoudelijk?

Voor contact met Inventum Huishoudelijk verwijzen wij je naar het volgende telefoonnummer: 088 – 542 22 90.

Let op: Inventum Huishoudelijk is een andere organisatie dan Inventum Technologies. Wij kunnen je dan ook niet verder helpen met vragen en/of opmerkingen over deze huishoudelijke producten.

Neem voor zakelijk contact op met onze accountmanagers

Richard Vermeeren
06 – 25 77 84 79 / rvermeeren@inventum.com

Jim van de Kar
06 – 46 74 27 61 / jvandekar@inventum.com

Sacha van Dooremalen
Manager Groothandel Nederland en België
06 – 25 77 84 57 / svandooremalen@inventum.com

Michel Pothuizen
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven Zuid a.i.
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Arnold Lijnsvelt
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven Midden
06 – 52 81 07 15 / alijnsvelt@inventum.com

Robert Rensink
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord-Oost
06 – 15 25 31 55 / rrensink@inventum.com

Elvin Sap
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Zuid-West
06 – 25 77 84 77 / esap@inventum.com

Jeroen van der Vliet
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord-West
06 – 25 77 84 64 / jvandervliet@inventum.com

Jasper Blaauw
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord
06 – 25 77 84 83 / jblaauw@inventum.com

John Smeets
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel
06 – 25 77 84 58 / jsmeets@inventum.com

Contactformulier