Contact

Inventum Technologies

In verband met de uitbreiding van een productielijn heeft Inventum gedurende de bouwvak (week 31, 32 en 33) aangepaste openingstijden en leverdagen:

In deze periode is de Verkoop Binnendienst bereikbaar op werkdagen tussen 08:30 tot 12:00 uur en van 12:30 tot 16:00 uur.

Wij leveren in deze periode goederen af op woensdag 29 juli, 5 augustus en 12 augustus.

Inventum is fabrikant van ventilatiewarmtepompen en boilers.

Zakelijke adresgegevens:
Kaagschip 25
3991 CS Houten
Telefoon: 030 – 274 84 84
E-mail: helpdesk@inventum.com

Neem voor zakelijk contact op met een accountmanager:

Fedor Couvert
Accountmanager Bouw
06 – 55 83 71 99 / fcouvert@inventum.com

Koen Verweij
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 75 / kverweij@inventum.com

Anne Platenkamp
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 78 / aplatenkamp@inventum.com

Frits Vermeer
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 76 / fvermeer@inventum.com

Michel Pothuizen
Accountmanager Woningbouwcorporaties
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Arnold Lijnsvelt
Accountmanager Woningbouwcorporaties
06 – 52 81 07 15 / alijnsvelt@inventum.com

Richard Vermeeren
Accountmanager Woningbouwcorporaties
06 – 25 77 84 79 / rvermeeren@inventum.com

Jim van de Kar
Accountmanager Woningbouwcorporaties
06 – 46 74 27 61 / jvandekar@inventum.com

Sacha van Dooremalen
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 57 / svandooremalen@inventum.com

Elvin Sap
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 77 / esap@inventum.com

Robert Rensink
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 15 25 31 55 / rrensink@inventum.com

Of met één van onze Managers Sales

Robert Jan Deelen
Manager Sales Bouw
06 – 11 25 50 48 / rdeelen@inventum.com

Xavier van den Thillart
Manager Sales Woningbouwcorporaties
06 – 53 46 41 01 / xvandenthillart@inventum.com

Mieneke Nieboer
Manager Sales Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 65 / mnieboer@inventum.com

Contactformulier