Contact

Inventum Technologies

Inventum is fabrikant van ventilatiewarmtepompen en boilers.

Zakelijke adresgegevens:
Kaagschip 25
3991 CS Houten
Telefoon: 030 – 274 84 84
E-mail: helpdesk@inventum.com

Neem voor zakelijk contact op met een accountmanager:

Fedor Couvert
Accountmanager Bouw
06 – 55 83 71 99 / fcouvert@inventum.com

Koen Verweij
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 75 / kverweij@inventum.com

Anne Platenkamp
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 78 / aplatenkamp@inventum.com

Frits Vermeer
Accountmanager Bouw
06 – 25 77 84 76 / fvermeer@inventum.com

Michel Pothuizen
Accountmanager Woningcorporaties
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Arnold Lijnsvelt
Accountmanager Woningcorporaties
06 – 52 81 07 15 / alijnsvelt@inventum.com

Richard Vermeeren
Accountmanager Woningcorporaties
06 – 25 77 84 79 / rvermeeren@inventum.com

Jim van de Kar
Accountmanager Woningcorporaties
06 – 46 74 27 61 / jvandekar@inventum.com

Sacha van Dooremalen
Manager Groothandel Nederland en België
06 – 25 77 84 57 / svandooremalen@inventum.com

Elvin Sap
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 77 / esap@inventum.com

Robert Rensink
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 15 25 31 55 / rrensink@inventum.com

Jeroen van der Vliet
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 64 / jvandervliet@inventum.com

Of met één van onze Managers Sales

Robert Jan Deelen
Manager Sales Bouw
06 – 11 25 50 48 / rdeelen@inventum.com

Xavier van den Thillart
Manager Sales Woningcorporaties
06 – 53 46 41 01 / xvandenthillart@inventum.com

Mieneke Nieboer
Manager Sales Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven
06 – 25 77 84 65 / mnieboer@inventum.com

Contactformulier