Contact

Inventum is fabrikant van ventilatiewarmtepompen en boilers

Kaagschip 25
3991 CS Houten
Telefoon: 030 – 274 84 84
E-mail: helpdesk@inventum.com

Inventum is gesloten op donderdag 13 mei (Hemelvaartsdag), vrijdag 14 mei en maandag 24 mei 2021 (Tweede Pinksterdag). Tijdens deze dagen zijn wij niet bereikbaar.

Consument?

Neem contact op met je installateur of vind een installateur bij jou in de buurt.

Inventum Huishoudelijk?

Voor contact met Inventum Huishoudelijk verwijzen wij je naar het volgende telefoonnummer: 0800 – 4583 688.

Let op: Inventum Huishoudelijk is een andere organisatie dan Inventum Technologies. Wij kunnen je dan ook niet verder helpen met vragen en/of opmerkingen over deze huishoudelijke producten.

Neem voor zakelijk contact op met een accountmanager

Michel Pothuizen
Business Development Bouw
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Anne Platenkamp
Business Development Bouw
06 – 25 77 84 78 / aplatenkamp@inventum.com

Koen Verweij
Business Development Renovatieconcepten
06 – 25 77 84 75 / kverweij@inventum.com

Frits Vermeer
Business Development Nieuwbouwconcepten
06 – 25 77 84 76 / fvermeer@inventum.com

Richard Vermeeren
Business Development Energie-adviseurs & Woningcorporaties
06 – 25 77 84 79 / rvermeeren@inventum.com

Jim van de Kar
Business Development Energie-adviseurs & Woningcorporaties
06 – 46 74 27 61 / jvandekar@inventum.com

Sacha van Dooremalen
Manager Groothandel Nederland en België
06 – 25 77 84 57 / svandooremalen@inventum.com

Michel Pothuizen
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven Zuid a.i.
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Arnold Lijnsvelt
Accountmanager Installatietechniek, Groothandel en Energiebedrijven Midden
06 – 52 81 07 15 / alijnsvelt@inventum.com

Robert Rensink
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord-Oost
06 – 15 25 31 55 / rrensink@inventum.com

Elvin Sap
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Zuid-West
06 – 25 77 84 77 / esap@inventum.com

Jeroen van der Vliet
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord-West
06 – 25 77 84 64 / jvandervliet@inventum.com

Jasper Blaauw
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord
06 – 25 77 84 83 / jblaauw@inventum.com

John Smeets
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel
06 – 25 77 84 58 / jsmeets@inventum.com

Contactformulier