Contact met Inventum

Inventum (*) is een Nederlandse fabrikant van warmtepompen en boilers, die zich richt op de renovatie- en nieuwbouwmarkt. Ben je consument? Neem dan contact op met jouw installateur of vind een installateur bij jou in de buurt.
* Inventum Huishoudelijk is een andere organisatie. Wij kunnen je dan ook niet verder helpen met vragen en/of opmerkingen over deze huishoudelijke producten. Voor contact met Inventum Huishoudelijk bel 088 – 542 22 90.

Contactgegevens

Kaagschip 25
3991 CS Houten
E-mail: helpdesk@inventum.com
Telefoon: 030 – 274 84 84

Openingstijden

Maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:00 uur.
* De afdeling Service is vrijdags tot 15:00 uur bereikbaar.

Onze accountmanagers

Jim van de Kar
Business Development Manager rayon Zuid
06 – 46 74 27 61 / jvandekar@inventum.com

Ralf Strijk
Business Development Manager rayon Noord
06 – 15 23 35 08 / rstrijk@inventum.com

Michel Pothuizen
Manager Duurzaam Groothandel en Installatie
06 – 19 67 39 91 / mpothuizen@inventum.com

Robert Rensink
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord-Oost
06 – 15 25 31 55 / rrensink@inventum.com

Elvin Sap
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Zuid-West
06 – 25 77 84 77 / esap@inventum.com

Jasper Blaauw
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Noord
06 – 25 77 84 83 / jblaauw@inventum.com

John Smeets
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Zuid-Oost
06 – 25 77 84 58 / jsmeets@inventum.com

Marc Griebling
Accountmanager Installatietechniek en Groothandel Midden
06 – 38 77 11 29 / mgriebling@inventum.com

Contactformulier